Aylık Arşiv: Haziran 2016

Logo Go3 Fiyati

Logo Go 3 Destek Hizmetleri: Telefon ve Uzak Bağlantı Destek Hizmeti: Logo Go 3 kullanıcılarınını karşılaşabileceği ve telefonla cevaplanabilecek basit sorunların çözümü için telefonla destek Yerinde Destek Hizmeti:  Müşteri istekleri doğrultusunda  Telefon, uzak bağlantı desteğine ilave olarak müşteri lokasyonunda destek çağrısı  veya periyodik ziyaretlerle de destek verilmektedir. Periyodik ziyaretlerde hafta içinde belirlenen konular üzerinde yoğunlaşılarak güncelleştirmeler ve geliştirmeler konusunda danışmanlıkta ... Devamını Oku »

Logo Danismani

LOGO Ürünleri Satış-Eğitim-Destek ve Danışmanlık LOGO ürünleri satış, eğitim, destek ve danışmanlığı konusunda firmamız hizmet vermektedir. Logo bileşenleri seçimi konusunda size destek olurken, sekörünüze özel projeleri uzman kadrosu ile hayata geçirmektedir. Yazılım Tasarım ve Geliştirme Hizmetleri LOGO ERP ürünleriyle ilgili entegrasyon ve arayüz uyarlama gerektiren konularda LOGO uyarlama araçları ile çözümler geliştirilmektedir. Raporlama ve İş Analizi Çözümleri Alp Bilge Yazılım uzman ... Devamını Oku »

Logo Go 3 Kısayolları

Logo Kısa Yolları F2 KAYDET F3 VAZGEÇ F10 MENU AÇAR F9 SAĞ TIKLA INSERT Ekleme DELETE Silme CTRL+F Arama tuşu CTRL+L Programı Kilitler CTRL+TAB Program içinde geçiş sağlar ALT+ TAB Programlar arası geçiş sağlar TAB İleri SHIFT+TAB Geri SHIFT+INSERT Fiş içerisine satır ekler SHIFT+DELETE Fiş içersinde satır siler CTRL+ENTER Bir alt satırın başına gider ALT + 5 Satırda hızlı indirim ... Devamını Oku »

Logo Go 3 Özellikleri

LOGO GO 3 Standart Özellikleri : • Stok (Maliyetlendirme, Dinamik Birimleme, Alternatif Mal Takibi, Stoklu Barkod, Gramajlı Barkod Seri, Lot Takibi, Müstahsil …), Maliyet Dağıtımı, Emanet Malzeme Takibi, Sanal Depo, • İrsaliye, • Sipariş (Malzeme/Hizmet Satınalma/Satış Siparişleri), • Fatura (Kota Takibi), Tevkifat Uygulaması, Tedarikçi Performans Değerlendirme, • Cari Hesap (Ödeme/Tahsilat, Ödeme Planı),  Grup Şirketi Takibi,  Şirket/Şahıs Şirketi, TC Kimlik No ... Devamını Oku »

Logo Go 3

Uyumlu Yapı Uyumlu yapısı sayesinde; dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerinizi hızlandırır. Sade ve Pratik Arayüz Logo GO 3’ün kullanıcı dostu arayüzü ile kolay ve hızlı şekilde veri girişi yapabilir, rapor ve uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz. Çok Yönlü İşlevsellik GO 3 ile Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama ... Devamını Oku »

logo destek beylikdüzü

LOGO DESTEK BEYLİKDÜZÜ LOGO Yazılım  metodolojisi ile kurulmuş ticari yazılım sistemlerinin zaman içinde gelişmelere ve ortaya çıkan yeni ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik tüm danışmanlık ve destek hizmetlerini kapsayan  anlaşmaları müşterilerine teklif etmektedir. Gerek yeni satış sonrası gerekse uzun yıllardır kullanan fakat destek ihtiyacı olan şirketlere destek hizmeti verilmektedir. Şirketlerin ihtiyaçlarına göre kullanılan tüm modüllerde toplam paket desteği verildiği gibi, destek kapsamı sadece ... Devamını Oku »

}) Logo Go Devir Logo Tiger 3 Servisi Logo Go 3 Destek Logo Fiyat Listesi Logo Bordro Bayisi Logo Teknik Destek Logo E-Devlet Destek Logo Muhasebe Programı Logo Start Destek Hattı Logo Bordro Destek Hattı Logo E-Fatura Fiyat Listesi